Chwile, które mają znaczenie

 

Pierwszy Tornister.
Magia z dzieciństwa, współczesna jakość.

Czy wspominasz niezwykłe momenty Twojego dzieciństwa? Pierwszy tornister, pierwsze dni w szkole zapewne są wśród nich! Nutka niepewności i lęku przed nieznanym… ale też nowe, wspaniałe przyjaźnie i pasja odkrywania świata. Też pamiętasz tę frajdę – wędrowanie po osiedlu z tornistrem na plecach?

Wierzymy, że są w życiu takie chwile i takie przedmioty, które mają szczególne znaczenie. Tornister – właśnie tak, nie plecak, lecz tornister – jest według nas symbolem jednej z nich.

Od naszego dzieciństwa wiele się jednak zmieniło. Dlatego nadszedł czas, aby odświeżyć tornistry. Klasyczny design plus współczesna jakość i wykonanie – znajdziesz je w naszym sklepie internetowym. Dla dorosłych, którzy nie traktują siebie przesadnie poważnie. Dla dzieci, aby podarować im cząstkę tych wspaniałych emocji – pierwszych kroków w samodzielnej, życiowej podróży.

 

Nasze wartości

1

Zdrowie i jakość

Znamy pochodzenie naszych tornistrów. Niewielcy producenci, z którymi współpracujemy, gwarantują jakość wykonania. Wykorzystujemy hipoalergiczne, ultralekkie i wytrzymałe tkaniny – bo skrzywionym plecom i wytrzymującym jeden sezon „jednorazówkom” mówimy stanowcze nie.

2

Estetyka i styl

Tornister nie musi być bury i smutny. We Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii czy Holandii szukamy kolorowych, starannie wykonanych, ciekawych i niebanalnych wzorów, łączących tradycję z nowoczesnością. Wszystkie nasze tornistry produkowane są w bardzo krótkich seriach. Wyróżnij się – nie bądź podobny zupełnie do nikogo.

3

Troska o otoczenie

Dbamy o środowisko oraz lokalne społeczności wytwórców. Znajdziesz u nas tornistry z materiałów ekologicznych, a nawet z przetworzonych butelek PET. Gwarantujemy darmową dostawę, jeśli wybierzesz kartonowe opakowanie z recyclingu, bo każdy kilogram śmieci mniej jest szczególnym dobrem naszej planety.

Klasyka w nowym wydaniu

Mój Tornister powstał, bo lubimy niebanalne przedmioty. Jako rodzice bliźniaczek widzimy, ile tandety wciska się dziś naszym dzieciom. W wielu przypadkach są to rzeczy źle zaprojektowane, niezdrowe dla postawy i mizernej jakości. Dlatego naszym celem jest powrót do tradycyjnej estetyki, ale kolorowo, z fantazją – do tornistrów w nowoczesnym wydaniu. Dlatego m.in. po raz pierwszy sprowadziliśmy do Polski marki Jeune Premier z Belgii, Engel. z Holandii, Miniserie z Francji i Bakker Made With Love z Wielkiej Brytanii.

Vintage – autentyki sprzed lat

Fascynuje nas styl vintage i przedmioty, które mają swoją historię. Uruchamiając nasz sklep trafialiśmy w całej Europie na stare tornistry, mające nawet 40 lat. Nie potrafiliśmy przejść obok nich obojętnie. Odnawiamy je, wietrzymy, naprawiamy, długo dyskutując z Panem Wiesławem – kaletnikiem. Zachęcamy – obejrzyjcie je w specjalnej zakładce Tornister Vintage. Może dacie im nowe życie? A może macie własną historię, wspomnienie, szkolne zdjęcia z dzieciństwa? Zachęcamy do podzielenia się nimi.

Do szkoły i… do pracy

Oczywiście, że zmieści się w nie zeszyt, stylowy piórnik (też takie mamy) i książki. Ale nasze tornistry to również wygodna i niebanalna propozycja dla wyznawców miejskiej mody, szczególnie tych nie pozbawionych poczucia humoru. Weź je do pracy – na pewno wywołają uśmiech na twarzy znajomych. Są pakowne, więc laptop czy iPad, oraz powerbank pasują do nich idealnie, jak na współczesne wcielenie klasyki przystało.

Szybko i z uśmiechem obsługujemy naszych klientów :

Dajemy gwarancję błyskawicznej wysyłki i możliwości zwrotu towaru. Jesteśmy firmą z doświadczeniem w sprzedaży online (od kilku lat prowadzimy popularną platformę Oddech to życie, sprzedającą oczyszczacze powietrza i maski antysmogowe). Robert i Michał z naszego działu logistyki zadbają o to, aby realizacja zamówienia przebiegła sprawnie, a wymarzony tornister jak najszybciej do Ciebie trafił.