Antywirusowe kupony miłości!

Antywirusowe kupony miłości!

Choć zaostrzenia związane z epidemią koronawirusa są powoli znoszone, nie oznacza to że sytuacja jest opanowana. Nasze dzieci wciąż się martwią: kiedy to wszystko się skończy? Czy po wakacjach wrócę do szkoły? Kiedy będę mógł bezpiecznie przytulić przyjaciela lub przybić z nim piątkę?

Aby wesprzeć nasze dzieci i pokazać im pozytywną perspektywę, producent tornistrów Caramel&Cie zaprojektował kupony miłosne do wykorzystania po epidemii. Zamiast uścisków nasze dzieci będą mogły dać swoim najlepszym przyjaciołom, przedszkolance lub cioci, kilka kuponów do wykorzystania gdy będzie to już bezpieczne.

Kupony to prosty i zabawny sposób, by nauczyć dzieci jak zachowywać bezpieczną odległość, jednocześnie zachowując pozytywnego ducha. Pokażmy najmłodszym, że ta wyjątkowa sytuacja nie będzie trwała wiecznie i jeszcze będzie pięknie!

Naklejki francuskiego producenta niestety nie doczekały się tłumaczenia na język polski, więc przygotowaliśmy dla Was naszą wersję kuponów.

KUPON PRZYBIJ PIĄTKĘ – POBIERZ I DRUKUJ!

KUPON PRZYTULASEK-POBIERZ I DRUKUJ

Zachęcamy jednak by stworzyć własne niepowtarzalne kupony! Podzielcie się z nami Waszymi kuponami i pokażcie nam je w komentarzach!